Добре скло та вишукані меблі

Скло та дзеркала

Адреса
Львів, вулиця Промислова, 50-а
Телефон
+380(97)408-10-44 - Святослав
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Телефон
09:00 - 18:00
Закрито

Дзеркала допомагають візуально розширити простір, зробити його більш фактурним. 

В інтер'єрі дзеркало виконує не тільки практичну, але і важливу естетичну функцію. Їм можна прикрасити приміщення, дзеркало - це окремий арт - об'єкт.

У наші дні ні у кого не виникне проблем при покупці виробу, що має дзеркальні елементи, але ще краще замовити створення такого виробу за оригінальним дизайном.

В компанії "Добре скло" у продажу є дзеркала найцікавіших форм, які навіть в найменший порівняння не можуть йти з однотипними овальними або прямокутними варіантами дзеркальної продукції.

 Фахівці в "Добре скло" можуть в досить стислі терміни виготовити на замовлення дзеркала, відповідні стилю Вашого інтер'єру, що мають форму і колір рами, які будуть гармонійно доповнювати загальний дизайн.

При цьому види дзеркал, які ми пропонуємо, дуже різноманітні: настінні, підлогові, оглядові дзеркала та інші перетворять будь-яке приміщення в справжній витвір дизайнерського мистецтва, що викликає захоплення у всіх, хто його бачить.

Скло та дзеркала, фото-1

Скло в інтер'єрі та будівництві стало новою якістю комфорту, що дає відчуття простору, що підкреслює сміливість і креативність дизайнерських рішень. Воно допомагає візуально розширити будь-яке приміщення, привнести особливе відчуття легкості, легкості, стильності та оригінальності.

Тоноване або матове скло, різнобарвне, з різними візерунками, скляні полки та вітражі, скляні двері та перегородки - все це може стати прикрасою інтер'єру будь-якого приміщення.

Скло та дзеркала, фото-2
Наше відео
Ще відео